Empírový koflík s miskou
porcelán, vejčitý tvar na odsazené patce, růžový fond, bohatě zlaceno, Nymphenburg, vtlačená značka, 1. čtvrtina 19. století, výška 9 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Empírový koflík s miskou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |